Práce, práce, děti a dovolená.

25. března 2018 v 16:26 |  články

...Hlavně ta dovolená!

Práce bylo hodně a stresu jestě víc. Stala se ze mě totiž posedlá holka a to ještě ani nejsem těhotná. Co až se to povede?


V práci je to blázinec. Zrušili nám pár letů a napadla trocha sněhu a všechno je v háji. Lidi samozřejmě volali jako by měl skončit svět. Plánuju udělat článek o tom jak to funguje u nás v práci, tak trochu s nadsázkou. Typy lidi co volají a jak se z toho nezbláznit, takže teď to nebudu tak rozpitvávat.
Nejvíc mi asi začíná hrabat z dětí. Pár měsíců zpátky jsem po asi pěti letech vysadila prášky a snažíme se naši rodinu rozšířit, v idealním případě o jednoho člena. Pořád doufám, že jeden může mít děti, aniž by řešil debilní věci a mozek mu vytekl z hlavy. To co kolem sebe vidím mě děsí a zatím mě to spíš přesvědčuje o tom, že to je přesně to, co se vám stane jakmile otěhotníte nebo porodíte. Jednoduše zblbnete! Udělala jsem si menší research a zjišťovala jak to vlastně funguje. Teda, samozřejmě vím co pro to musíte udělat, ale věděli ste třeba o tom, že otěhotnět můžete i přesto že nemáte menstruaci? No tohle a spoustu dalšího jsem potřebovala zjistit, abych věděla jaký jsou naše šance a jak rychle se to povede, protože když se pro něco rozhodnu chci to hned. Samozřejmě to tak rychle nejde a já už nemohla myslet na nic jinýho. Ráda bych se přestěhovala a tohle by ten proces asi dost urychlilo, kdyby už sme věděli že nás bude víc. Ale nic. Snažili sme se usilovně několikrát denně... a nic! Nemohla jsem myslet na nic a nebo se soustředit, kdykoli jsem procházela kolem něčeho co bylo malý, už jsem měla v hlavě jaký to bude. :D Jsem magor! Je to oficiální. A tak jsem se rozhodla, že takhle to nejde. Nebudu jedna z těch co dává na fb fotky toho svýho zmetka každou chvíli. "Dali jsme si jogurtík a teď sme kakali do nočníčku" a nedokažou tomu ani umýt obličej, když už mají potřebu to pořád dávat na fb nebo instagram. Prostě jsem si řekla že až a jestli to přijde, tak to prostě přijde. Zatím si jen užiju ten proces dělání. Mrkající

Začala jsem plnit resty, věci na který se chystám už nějakou dobu ale pořád na ně nebyl čas. Třeba blog a taky jsem se přihlásila do školy na English language and literature, začala jsem si konečně dělat webový stránky a pustila se do našeho alba. V květnu budeme mát pátý výročí svatby a ja už se na to album chystám dobře tři, možá čtyři roky. Pomáha to se stresem.
Ještě bych potřebovala opravit koupelnu. Trochu se nám rozpadá. Od 30. března mám konečně, po 6 týdnech, vic než jeden den volna v kuse. Celý tři dny volna, tak snad bude čas i na tu koupelnu. V práci přišla dobrá zpráva, vlastně hned dvě. Zase budeme moct dostat přidáno a na International day of happiness jsme všichni dostali jednu letenku zdarma, kamkoli lítáme, což je vlastně skoro všude a s tou z loňska mám tyhle letenky dvě. Tak sme se rozhodli, že poletíme někam na super dovolenou. Loni jsme jeli na Maledivy (taky se chystám na článek) a letos to snad bude Austrálie. Jestli máte nějaký typ, kam vyrazit a nenechat se sežrat nebo otrávit, tak dejte vědět.

Užívejte jaro a mějte se krásně.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama