Důležitá nabídka, výročí a velká rozhodnutí!

1. března 2018 v 20:56 |  články

Tetování, práce a rodina.

Už je březen a já píšu první článek v roce 2018. A teď se toho děje tolik, že by i bylo o čem psát. Tak třeba jsem konečně dostala tu svoji vysněnou práci pro British Airways! A já to odmítla. Ano, správně. Odmítla jsem to. Necitíla jsem ty správný vibrace...


Prostě to nebyla ta správná chvíle a ještě nabízeli míň peněz než mám teď. Pár let zpátky bych byla štěstím bez sebe a myslela si jak jsem to vyhrála, ale teď jsem presvědčená že to tak prostě být mělo. V té době jsem měla mít problem najít si práci a mělo to být tak jak bylo abych pak o pár let později mohla ocenit to kde jsem skončila.
Takže jsem odmítla práci kterou jsem chtěla skoro celé 3 roky a oslavila svuj první rok u Emirates. Oslavila dvoje vánoce, jedny v Anglii a jedny v Česku, zapsala se s radostí do školy a konečně jsme se rozhodli rozšířit naši malou rodinu.
Práce je super, dokonce si to užívám. Samozřejmě lidi jsou pořád lidi a najdou se pitomci co to kazí, ale i to k tomu patří. A dostala jsem přidáno, po úspěšném absolvování měsíčního školení jsem dostala přidáno. Hned se na ty výplatní pásky líp kouká. Ráda bych napsala něco jen o práci, trochu přiblížit práci v call centru a vysvětlit jak to funguje. A možná, ale opravdu jen možná to někoho donutí se zamyslet a příště až bude volat do jakýhokoli call centra tak se nejdřív zamyslí než něco řekne, nebo než začne vyvádět. :D
Zapsala jsem se do školy na angličtinu a anglickou literaturu. Mám na to dva roky a na konci je velká zkouška, která by mi pomohla se pohnout dál. A ještě měli slevy, takže místo abych zaplatila 600 liber, přišlo mě to jen na 379. :) Tak už se nemůžu dočkat až začnu. Ještě se chci přihlásit na Human resource, protože doufám, že mi to pomůže dostat se do HR u Emirates. :D Ale to možná až v květnu, nejdřív na to musím našetřit.
No a ty další dvě velký změny... Budeme v květnu žádat o další vízum, tentokrát na dobu neurčitou, což už je jen krůček od britskýho pasu. Jak už jsem psala před tím chystáme se rozšířit naši rodinu o jednu z těch malejch roztomilejch věcí, kterých je teď všude plno. A taky bysme chtěli pejska. Nemůžu se rozhodnout jetli Samojeda nebo Corgi. Málem bych zapomněla, budeme se muset přestěhovat, ať máme místo na nový členy. Toužím po domečku se zahradou. I bazén by byl fajn, ale to v Manchesteru nehrozí. Stačilo by něco o trochu větší než máme teď. Znáte to nadšení z něčeho novýho? To vzrušení když něco plánujete a budujete? Najít ten správnej gauč a stůl a mít možnost pozvat si navštěvu. Tak na to se neuvěřitelně těším.

Pořídila jsem si tetování. Po asi deseti letech přemýšlení a vymýšlení a odhodlávání se, konečně jsem se rozhodla a pořídila si tetovaní a už teď si říkám, že asi nebylo poslední. :D Vlastně to ani nebylo moje rozhodnutí... Jednou si takhle přijdu domů a moje druhá (lepší) půlka mi sdělila že si na středu nemám nic plánovat, protože někam jdeme. Neměla jsem nejmenší tušení co se bude dít a kam se chystáme, jednoduše mě přivedl do tetovacího salonu a řekl mi tak a jsme tady. No a když už jsme tam byli tak jsem si nechala jedno udělat.

Jestli taky plánujete stěhování nebo nového člena rodiny, dejte vědět!
Zatím se mějte krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama