Trénink u Emirates

15. ledna 2017 v 15:41 |  články

První dva týdny za mnou...

...a dalších 6 přede mnou.Nikdy by mě nenapadlo, že trénink může být tak vyčerpávající a nudný. Ten základní je na pět týdnů. Kromě papírování, jako kam chceme poslat výplatu nebo kontakt na reference a další a další, jsme taky museli vyplnit jména těch kdo by si mohl z naší rodiny chtít koupit letenku se slevou. To je asi ta nejlepší věc, protože když vidím ty ceny, chci letět úplně všude. Taky do toho patří health and safety, ta nejnudnější čast vůbec. Snaží se vám řict co už dávno víte, nebo co je prostě úplně běžné. Abych to ale jen nekritizovala, tak se samozřejmě dozvíte i spoustu zajímavých věci, které se můžou i hodit.

Osobně se mi asi nejvíc libilo, když nám řikali o zvycích a kultuře vůbec ve Spojených Arabských Emirátech. To bylo něco co se nedozvíte pokud po tom vážně nepátráte, pokud vás to nezajímá nebo to nepotřebujete. Co mě nejvíc překvapilo je, že během ramadánu je zakázáno jíst a pít na veřejnosti, můžete se za to dostat do dost velkých problémů. Nevím proč mě to tak překvapilo....

A samozřejmě spousta dalších věcí které musíte znát. Od ovládní systému v kterém strávíte většinu času až po zeměpis. To už není tak nudný, i když musít přiznat že by to bylo mnohem lepší kdyby to měl na starosti někdo kdo dokáže mluvit. Ten koho máme my není zrovna řečník, na můj vkus se moc zadrhává a tak vypadá že vlastně moc neví o čem mluví.

Na konci druhého týdne jsme měli první zkoušku. Za celý výcvik je jich několik. Všechny je musíte splnit minimálně na 85%. Není to tak, že pokud nějakou neuděláte na poprvé tak máte smůlu, budou se snažit vám pomoc, ale pokud ji budete dělat několikrát a pořád nebudete schopni mít alespoň těch 85%, tak vám pravděpodobně řeknou, že tohle asi nebude práce pro vás. Jestli to tak skutečně funguje a jak moc se vám snaží pomoc netuším, jen nám řekli že se nemusíme bát, že ví,že je toho hodně a občas někdo potřebuje víc času. A vážně doufám, že nezjistím jak moc se budou snažit pomoc. Když se nebudu moc stydět, dám vědět jak dopadla moje první zkouška. Musím říct, že toho co se musíte naučit je hrozně moc. Nenapdalo by mě, že toho potřebujete tolik na práci v call centru. I když tohle není úplně normální call centrum, i tak je toho vážně hodně. Ani nechci myslet na to kolik se toho musí naučit cabin crew, a jsem ráda, že jsem zatím jen v call centru.

Připadám si zase jako ve škole a už se nemůžu dočkat až bude trénink za mnou a já budu moc zase normálně fungovat.

Dejte vědět vaše zkušenosti z call centra, ať už tam pracujete nebo tam voláte. A jaký byl váš trénink.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama