Škola v Anglii

7. ledna 2017 v 23:22 |  články

....jak to funguje

Já jsem začínala s online kurzy protože jsou zadarmo a protože nemusíte s nikým mluvit.


Začínala jsem s Lean Organisation Management Techniques, Equality and Diversity a pak Business and Administration a Customer Service. Je to online, takže se vždycky přihlásíte a máte termín do kdy musíte odevzdat vaši práci. K dispozici je vám poradce, většinou na mailu, ale můžete i zavolat pokud potřebujete poradit třeba s úkolem který máte odevzdávat druhý den.
Kurzy, které jsem dělala já najdete na www.vision2learn.net Jsou zadarmo a podmínkou je, že musíte bydlet v zemi, která je členem evropské unie a samozřejmě musíte mluvit a psát anglicky.

No a pak jsem se konečně odhodlala přihlásit se na college. Mají hromadu kurzů od vaření až po práva. Já si vybrala fotografii level 3. Level 3 se dá přirovnat k maturitě. V Anglii je to trochu jinak než u nás. Kdybych se třeba chtěla přihlásit na univerzitu, tak jen tenhle kurz by mi nestačil, musela bych mít i testy z angličtiny. Do školy jdu každý čtvrtek na 3 hodiny. Dostáváme úkoly jako ve škole a na konci jsou samozřejmě zkoušky. Nejsou to psané testy, ale musíte dodat vaše portfolio.

Pokud se jedná o výběr školy, záleží kde bydlíte, ale většinou je výběr dost široký, nejen kurzů ale i různých škol. Já mám to štěstí, že bydlím v docela velkém městě, takže školy jsou tady na každém rohu. Chce to hledat a porovnávat, protože se liší cenou a taky úrovní výuky.
Přemýšlím, že dál bych zkusila A level kurz, což je jako naše maturita. Asi bych zkusila angličtinu a anglickou literaturu a možná něco dalšího, ale tyhle kurzy jsou většinou docela drahý.

Jestli má někdo otázky ohledně studia v Anglii, neváhejte mi napsat.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama