Emirates trénink...

21. ledna 2017 v 18:15

...pokračuje.

Třetí týden tréninku je za mnou, další dva přede mnou. Byl to dost náročný týden a konečně jsem pochopila proč nám pořád říkají že je úplně normální mít pocit, že to nezvládnete. Taky už vím jak jsem dopadla v poslední zkoušce a musím se přiznat, že to stálo za starou bačkoru.Tak abych to vzala popořadě, začnu tou zkouškou. Měla dvě části, v první jsme měli rezervovat letenku pro dva dospělé, jedno dítě a mimino. Možná se to takhle nezdá až tak složité, veřte mi, když říkám, že to není jen tak. Nejdřív jsem si nemyslela že to bude nějak hrozný, ale je toho tolik co musíte znát a když ještě pořádně neovládáte program ve kterém pracujeme může to být dost zmatené a nakonec zjistíte, že jste udělali úplně malou chybu, která vedla k tomu, že jste lidem naúčtovali 6 letenek místo 4. :) To se samozřejmě nebude líbit nikomu.
Minimum na to abych prošla bylo 80% já jsem měla 98% ale není úplně čím se chlubit, protože podobné skóre jsme měli skoro všichni. Horší byla ta druhá část, kde bylo 25 otázek. Většinou o službách emirates nebo o zeměpisu.Tahle část dopadla katastrofálně. Zase bylo 80% minimum a já jsem měla 84%.
Další věc co se musíme naučit jsou všechny destinace kam emirates lítá a jejich kódy. Pro zajímavost v tuhle chvíli je jich 142. V pátek už jsem jen seděla v kanceláři a věřila, že se spíš naučím cestovat časem než to všechno kolem rezervace letenek a doufala, že se přesunu do pátý hodiny a půjdu domů. Jen co jsem sedla do auta brečela jsem jako malá. Taky se mi rozbilo auto, prostě toho bylo tolik že už jsem potřebovala víkend a trochu si odpočinout.

Do toho mám už jen pár týdnů na to abych odevzdala práci do školy. Musím nafotit min 10 fotek na téma britská kultura a to bych nebyla já abych si nevybrala něco co se nedá udělat tak snadno. Takže k tomu všemu ještě vyšiluju že to nestihnu a vyhodím tak do vzduchu peníze za školu, protože tuhle práci musím odevzdat jinak neprojdu a termín se nedá posunout. Tak mi držte palce, ať to stihnu v termínu a ať úplně nezešílím v práci.
Začínají se mi zdát sny jak rezervuju letenky a auta a jídlo na palubě. Smějící se 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama