První auto

9. srpna 2015 v 1:16 |  články

Jak si pořídit první auto rychlostí blesku

Asi v první vteřině, kdy se můj manžel dozvěděl že jsem udělala papíry začal pro mě hledat auto. Co říct, miluje mě. Asi bych mu ten nápoj lásky měla míchat trochu slabší, protože hledáme teprve od úterý, dnes je sobota a za barákem mi asi od dvou hodin odpoledne stojí nový peugeot 206.Zatím se na něj můžu jen chodit dívat, protože nemám pojištění a road tax. Ještě jsem nenašla na kolik nás vyjde pojištění ale road tax je na tohle auto 145 liber za rok.
Když jsme se na to dneska jeli podívat, vůbec mě nenapadlo že si ho rovnou odvezeme. Inzerovali ho za 495 liber a nakonec jsme zaplatili 390 díky vyjednávacím superschopnostem Aybiho. Takže jsem si svoje první autíčko přívezla domů sama, po cestě mi to dvákrát chcíplo. Ale řídí se krásně. Trochu jsem se bála, že budu rozmazlená. Lekce jsem měla v audi A3 z roku 2014, to auto vás v podstatě ani nepotřebuje, tak jsem se bála že nebudu schopná řídit nic jinýho, ale bylo to v pohodě. Celou cestu jsem se smála jako měsíček na hnoji, myslím že kdokoli mě potkal musel si myslet že jsem právě utekla z blázince. Už od 18 toužím po vlastním autě...

A tady to máme. Moje první auto.


V Anglii je stránka na který najdete v podstatě všechno. Od aut až po domácí potřeby. Takže jestli něco hledáte, dokonce i práci a bydlíte v Anglii, zkuste to tam.


www.gumtree.com

Dejte mi vědět jaký byl váš nákup prvního auta? Nemusí ani být první. :) Děláte průzkumy a sledujete ceny nějakou dobu, nebo prostě jen koupíte co se vám líbí?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama