Povedlo se....

22. června 2012 v 14:34 |  Au-pair

Nová rodina

Tak po 14-ti dnech strávených doma jsem zase vyrazila do Anglie. Od minulé rodiny jsem odjela v pondělí 28.5.2012 a myslím, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Těch posledních 10 dní tam bylo sice peklo a ano, dokonce ještě větší než před tím, ale zmákla jsem to a dorazila na letiště v Birminghamu. Vlezla do letadla a celou cestu až do Prahy jsem brečela a brečela, dokonce i letuška se mě chodila ptát jestli jsem v pořádku a jediné na co jsem se zmohla bylo vykoktat ze sebe, že nechci domů. No musela být chudák zmatená. Vždycky se tak na mě usmála.... Těšila jsem se domů, až uvidím všechny doma, ale hned jak jsem je viděla mohla bych jet zpátky. Bylo fajn se všema se po tom měsíci a půl vidět, všem říct jak jsem se měla a tak, ale v Anglii se mi líbilo a chtěla jsem zpátky. Jen jsem nevěděla jestli se mi to povede a měla jsem sakra strach, že ne.

Měla jsem dvě rodiny s kterýma to vypadalo, že by to mohlo vyjít. Psala jsem si s nima a když jsem dorazila domů, volali jsme si. Všechno bylo ok, ale pak mi jedna volala, že už někoho našli. Začala jsem mít strach, že nakonec nic nenajdu a budu muset zůstat v ČR. Ale zvládla jsem to. Našla jsem si rodinu. Skvělou rodinu, zatím. :) No uvidíme jak to půjde dál.
Abych to neprotahovala....
Hostmom je Joy. Je rozvedená, což je super. Po té poslední zkušenosti jsem hledala rodinu jen s matkou. Říkala jsem si, že to bude jednoduší, nebude nikdo kdo by mě chtěl dostat do postele. Smějící se Pracuje jako právnička a vypadá že je pěkně od rány, ale zatím je to ok. A děti.... Alexovi je 9 a je to takovej malej hajzlík. Vždycky se tak na mě podívá jako by říkal že jsem úplně blbá. Třeba jsem s ním dělala úkol a on že to nedává smysl. Tak mu říkám, že to nedává smysl protože se nesoustředí a on se na mě podíval, udělal ten jeho ksicht a říká, ok ty slečno perfektní tak to udělej, udělej to když si tak chytrá. No to jsem myslela, že spadnu ze židle, jak jsem se začala smát. Ale umí být i milej, třeba když jsem ho uspávala....ano je mu 9 a je naučenej že s ním je někdo v posteli dokud neusne. A Jamie tomu je 12, skoro. Ten mě vlastně vůbec nepotřebuje. Mám trochu pocit, že jsem tu zbytečně, ale to mi tak nevadí, alespoň mám čas na svůj život. A ten se tady v Anglii pěkně rozjel. Možná bych měla napsat tady v Manchesteru, protože v Ilkestonu jsem na to vůbec neměla čas, někam vyrazit nebo tak. Tady? Tady jsem venku skoro každej večer. V pondělí jsem dokonce přišla až ve 3 ráno zlinkovaná jako doga. Smějící se No jo no, trochu se nám to vymklo. Málem jsem zapomněla na Biddy. Díky ní, se mi po domově stýská o něco míň.
Biddy (tenhle hadr s sebou tahá skoro všude a pořád otravuje, aby si s ní někdo hrál. Usmívající se
A nesmí vidět vodu, protože jinak je hned v ní a čeká až jí někdo hodí balónek, kterej jí ale mezitím uplaval.
No a kromě toho, že se tady hooodně křičí je zatím všechno v pohodě. Uvidíme jak to půjde dál, ale chtěla bych tu zůstat co nejdýl. Najednou je to hrozná změna, od toho kdy jsem se nemohla ani zamknout v koupelně najednou mám svoji vlastní. Jen ten dům by mohl být trochu menší, protože ho musím uklízet. Křičící Není to sice tak hrozný, ale dá to zabrat.
Jak už jsem psala předtím, trochu víc si tady užívám společenský život. Už tady znám dost lidí a to jsem tady necelé dva týdny. Taky obrovskej rozdíl oproti Ilkestonu, tam nebyl nikdo s kým by se dalo bavit. I HM se o mě stará. Pořád se ptá jestli jsem něco jedla a ano je to trochu otravný, ale jsem ráda, že se zajímá. Taky se mě snažila hned s někým seznámit, pořád mi říkala, že je důležitý abych tu někoho měla a mohla někam vyrazit, že je hrozný být pořád zavřená v baráku. S klukama chodím na tenis a na golf a člověk se tady vůbec nenudí. I když jsem se nenudila ani v Ilkestonu, tady je to něco jinýho, tady se člověk baví, tamto bylo jen o práci a o tom pořád někoho napomínat aby něco nedělal, nebo aby naopak něco udělal a tady pracuju ani to nevím.
Tak jestli někdo hledáte rodinu tak hodně štěstí a vybírejte pečlivě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama