Super plány na víkend

8. května 2012 v 15:36

Třetí týden

Těšila jsem se jako dítě na víkend. Měla jsem dohodnutý výlet, jet za novou potenciální rodinou do Gorsley. Ode mě je to celkem daleko, ale co, mělo to být spojené s oslavou narozenin. Co může být lepšího než všechny poznat v oslavovací náladě. Těšila jsem se už od pondělka. To bych ale nebyla já, kdyby všechno vyšlo tak, jak jsem si naplánovala....

Pondělní ráno bylo jako z hororu. Měla jsem pocit, že si ze mě dělají srandu. Nakonec to nebyl jen pocit Smějící se. Ale nakonec jsem je vykopala z postelí a odvedla je do školy. Uklidila, Tino mě sral skoro stejně jako jindy. Ale jinak to bylo celkem v klidu, protože když přišel HD domů z noční, šel hned spát. Hledala jsem novou rodinu na APW. Pár se jich ozvalo, zbývalo jen vybrat si tu, která by mohla být alespoň o něco málo lepší než tahle. Ale co si budu nalhávat, tohle prostě nebude dobrý nikde....Tohle není práce pro mě. Jedna rodina bydlí na farmě, což mě trochu děsí, ale zase nabízejí TV, DVD, bazén, vlastní koupelnu (bože, to by byl ráj), tenisový kurty :) a tak podobně. Navíc HM původně pochází z mého rodného města, takže.... Nesnáším tuhle náladu, když nevím co mám dělat, pro co se rozhodnout. Nejraději bych zůstala pod peřinou.
V úterý ráno.... to stálo za hovno, byla jsem rozhodnutá odjet. Hned jak to půjde, sbalit se a jít pryč. Jen musím přijít na jak to říct HM. HD je případ sám pro sebe. Nechápu proč mají takový lidi děti. Nedokážu mít respekt k někomu, kdo nedokáže jít na záchod aniž by po něm nebylo pochcaný prkýnko. Pro boha je mu aspoň 38 a on není schopný to zvednout, nebo si alespoň dát pozor. Myslela jsem si, že to dělají kluci, ale to jsem se teda pletla KřičícíKoupila jsem si příruční kufr. Není sice moc velký, ale snad se mi povede všechno co jsem si tady koupila do něj nacpat plus možná něco navíc.
Ve středu ráno to celkem šlo. Až na jednoho všichni vstávali v pohodě. Jinak to proběhlo stejně jako vždy. Odvedla jsem je do školy, vrátila se, uklidila, vykoupala se, vykoupala malýho a byl klid. Pak dokonce usnul, takže jsem měla ještě větší klid. Pak mi psala HM, že jeden z kluků je nemocnej, takže ho mám vyzvednout ze školy dřív. Byla asi jedna hodina. Byla to sranda, protože malej zrovna spal, takže jsem ho dostala do kočáru a vyrazila. Našla jsem to snadno, dokonce jsem jim i rozuměla, takže to šlo. Když jsme se dostali zpátky domů chvíli oba otravovali, ale nakonec usnuli. Zase jsem je musela budit, protože jsme šli vyzvednout zbytek smečky. Udělala jsem jim jídlo a přinutila je po sobě umýt nádobí, jinak žádná televize. Držkovali, ale udělali to.
Ve čtvrtek ráno to bylo celkem náročný. A nejen proto, že ten nemocnej se v noci poblil a klidně v tom celou noc spal. Málem jsem to hodila vedle, když jsem to musela uklízet. Vypravila jsem je do školy. Konečně jsme tam dorazili a oni toho nemocnýho poslali domů, prý kvůli infekci, když zvracel (zvracel totiž i ve škole) musí zůstat 48 hodin doma, aby nenakazil jiný děti. Debilní pravidlo, protože jsem tím pádem měla doma dva. Vyhoda byla jen jedna, Tino tolik neotravoval mě, protože tu byl někdo kdo alespoň trochu poslouchal. HD vypadl hned ráno, takže taky super. Jsem unavená. Žádná nová rodina už se neozvala, ani ta ke které jsem měla vyrazit na víkend, takže z toho nakonec vážně nic nebylo. Prý se dohodneme na jindy, ale dost pochybuju o tom, že se ještě vůbec ozvou. Ani ze školy se pořád ještě neozvali. Je to na nic, nechci čekat další rok, než budu moct nastoupit.
Pátek jsem nějak přetrpěla ve vidině toho, že zítra budu mít volno, i když ani zdaleka tak super jak jsem si to vysnila s novou potencionální rodinou a vlastní koupelnou. Přijela sestra HM s manželem a zůstali tady celý víkend plus ten zatracenej svátek.
Víkend jsem tak nějak proflákala. Celou sobotu jsem strávila u sebe v pokoji a vylezla jen když jsem potřebovala čůrat, pít, nebo jíst. Kecala jsem s našima na skypu, byla na facebooku a snažila se najít si někoho tady poblíž s kým bych mohla vyrazit na drink. Nakonec jsem zkusila badoo i když je to podle mě to nejhorší co kdo vymyslel. Skoro nic tam nemůžete dokud nezaplatíte. I tak jsem tam našla pár lidí a za dvě hodiny měla jednu nabídku na sex, jednu na svatbu a asi osm na to někam o víkend vyrazit. Nevím jak to dělají jiný aupair, ale já jsem tady skoro měsíc a už mám vážně nedostatek sexu. Smějící se Asi s tím budu muset něco udělat, jinak mi tady vážně přeskočí. Neděle se nesla v podobném duchu jako sobota. Skype, facebook, badoo, spánek, film a tak podobně. Nemohla jsem se dočkat až bude zase víkend. Snažila jsem se nemyslet na to, že v pondělí je svátek a hajzlici nejdou do školy.
Mysli na víkend, to je teď moje mantra.
Nevím jestli jsem to už říkala, ale miluju tady svůj pokoj. Teda, není na něm nic super, je úplně obyčejný, ale asi na něm přece jen něco bude, cítím se tu jako doma, i když jen v "mém" pokoji. V pokoji, který přede mnou mělo už tolik aupair. Překvapený
Než vyrazíte starat se někomu o děti, pořádně si to promyslete. Plačící Protože je tolik věcí o kterých vůbec nepřemýšlíte, než vyrazíte. Třeba to, že výchova je jiná, nejen stát od státu, ale rodina od rodiny. Nemusí se vám líbit cokoli s čím jednoduše nic neuděláte a pak máte problém. A pokud máte nějaký dotazy, klidně se ptejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alex Alex | E-mail | Web | 9. května 2012 v 12:49 | Reagovat

Tak mantra nezabrala, vypadá to, že budu o víkend pracovat. Asi jen v sobotu, ale i tak je to pěkně na nic :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama