Květen 2012

Budoucnost? Nejistá.

27. května 2012 v 19:37 Au-pair

Šestý týden

Tak šestý a konečně poslední týden. Nebudu říkat, že v Anglii, ačkoliv zítra letím z Birminghamu do Prahy, mám v plánu se určitě vrátit. Ale víte jak to bývá s plány. Chci se vrátit, i když to bylo těžký a tak všechno, stále mám pocit, že v Anglii je pro mě život lehčí než v ČR, že by se tady mohlo všechno obrátit k lepšímu. Nic mě tady nepojí s ním, nic mi ho nepřipomíná. Jakoby existoval jen v mé hlavě. Nemůžu se dočkat až zase všechny uvidím. Není to stesk, jen nostalgie, vždycky pro mě bude domov ČESKÁ REPUBLIKA ať budu kdekoli na světě ráda se tam budu vracet.
Praha je moje město.

Oznámení

23. května 2012 v 12:58 Au-pair

Pátý týden

Od soboty jsem se připravovala na to jak říct rodině, že odcházím. Představovala jsem si horory o tom jak mi řeknou, že se mám sbalit a hned vypadnout. Pro jistotu jsem si zařídila náhradní spaní. No bylo to mnohem horší, než jsem čekala.

Všechno v mlze

14. května 2012 v 14:09 Au-pair

Čtvrtý týden

V neděli 13.5.2012 to byl přesně měsíc co jsem v Praze nasedla do letadla a vydala se do cizí země, do cizí rodiny, k lidem který jsem v životě neviděla. Když nad tím tak přemýšlím, napadá mě jen jedna věta: "Co tě to kurva napadlo!" Ze všech stran jsem slyšela, že mám ohromnou odvahu, ale já si tak nepřišla, vlastně si tak nepřipadám pořád i když mi dochází jak velký riziko to je, vydat se někam kde ani nevíte jestli budete mít kde spát. Měla jsem "štěstí". Jak se to vezme, mám kde spát a dostávám pravidělně zaplaceno, takže by se to asi dalo brát jako výhra. Doufala jsem, že se touhle mojí bláznivou cestou zavděčím rodičům. Že by na mě třeba mohli být konečně hrdý, že jsem dokázala udělat něco takový, ale zatím mám pocit, že je to snad ještě horší, než když jsem byla doma.


Rande

13. května 2012 v 20:52 články

DEAR DIARY

Prosím nedovol, abych ještě někdy zažila takový disaster date jako tuhle sobotu. Mělo to být fajn volný odpoledne. Měla jsem si užít film a že nemusím poslouchat žádnej řev a přebalovat posraný rozmazlený dítě. A já místo toho narazím na takový ucho. Ale mohlo mě to napadnout. Stejně starý prostě nejsou pro mě. Proč se prostě nedržím toho co znám.


Dark Shadows

13. května 2012 v 19:07 recenze

Johnny Depp jako upír? Proč ne.

Myslela jsem si, že už se snad ani nedočkám, ale dočkala jsem. Nebylo to však ono! Ale to bylo asi spíš společností, která mě doprovázela, než samotným Johnnym nebo dokonce filmem.
Režie: Tim Burton
Hrají: Johnny Depp, Eva Green, Jackie Earle Haley, Michelle Pfeiffer, Christopher Lee, Bella Heathcote, Chloë Grace Moretz, Thomas McDonell, Helena Bonham Carter, Jonny Lee Miller, Hannah Murray, Alice Cooper, Jonathan Frid
USA 2012
V roce 1752 vypluli Joshua a Naomi Collinsovi se svým synem Barnabasem lodí z anglického Liverpoolu, aby začali nový život v Americe. Ale ani oceán jim nepomůže v tom, aby unikli záhadnému prokletí, které jejich rodinu pronásleduje. Uplyne dvacet let a Barnabasovi leží svět u nohou - tedy aspoň město Collinsport ve státě Maine. Majitel panství Collinwood - Barnabas je bohatý pán, má moc a je to notorický playboy…dokud neudělá zásadní chybu - zlomí totiž srdce Angelique Bouchard . Angelique je čarodějnice každým coulem. Přichystá mu horší osud, než je samotná smrt: promění ho v upíra a pak ho upálí zaživa. O dvě stě let později se Barnabas nechtěně dostane ze své hrobky a přichází do naprosto jiného světa roku 1972. Vrací se na panství Collinwood a zjistí, že z kdysi velkolepého panství jsou dnes jen ruiny. Zbytku rozpadlé rodiny Collinsů se daří o něco lépe, každý skrývá své temné tajemství. Hlava rodiny Elizabeth Collins Stoddard přivolá blízkou psychiatričku Dr. Julii Hoffman, aby jim pomohla vyřešit rodinné trápení. V usedlosti žije také neúspěšný bratr Elizabeth Roger Collins její pubertální dcera, rebelka Carolyn a Rogerův předčasně vyspělý 10ti letý syn David Collins. Rodinná záhada se přenese i na správce Willieho Loomise, kterého hraje Jackie Earle Haley a na Davidovu novou chůvu Victorii Winters. (oficiální text distributora)


Super plány na víkend

8. května 2012 v 15:36

Třetí týden

Těšila jsem se jako dítě na víkend. Měla jsem dohodnutý výlet, jet za novou potenciální rodinou do Gorsley. Ode mě je to celkem daleko, ale co, mělo to být spojené s oslavou narozenin. Co může být lepšího než všechny poznat v oslavovací náladě. Těšila jsem se už od pondělka. To bych ale nebyla já, kdyby všechno vyšlo tak, jak jsem si naplánovala....