První dny

19. dubna 2012 v 18:20

První a druhý den


Přiletěla jsem v pátek, což byla to nejhorší co jsem mohla udělat. V sobotu byli samozřejmě všichni doma a pořád mě otravovali. Už v pátek večer jsem si zadělala na problémy....


Nechala jsem je chodit mi do pokoje hrabat se mi ve věcech, takže to dopadlo, jak to dopadlo. Moje tužky (jedna za 80Kč) skončili bůhvíkde. Našla jsem jich jen devět z dvanácti. Pak objevili moje žvýkačky a hádejte jak to dopadlo :( To jsem prostě celá já, neumím říct ne. V sobotu jsem jen bloumala po baráku a přišla si hrozně ztracená. Ničemu jsem nerozuměla a když tak jen pár slovům. Nevěděla jsem co můžu a co ne. V neděli mě nechali v baráku celý den (od 9 do 3) samotnou. Nechápala jsem, že si klidně nechají cizího člověka v baráku a jdou si pryč. A když si vzpomenu, jak si všichni píšou do profilů že chtějí někoho kdo se stane součástí rodiny, dostávám nekontrolovatelný záchvat smíchu.

Ano, ten kufr je malej. Skoro nic se mi do něj nevešlo. Smějící se

Skoro celou neděli jsem strávila skypováním s našima a snažila se nebrečet, abych jim nedělala vrásky. Po tom co jsem se konečně mohla vykoupat, nesnáším koupání ve vaně, pokud teda není tak velká jako bazén, jsem měla o trochu lepší náladu. Tady totiž není sprcha. Ty první tři dny byl pro mě hrozný problém jít i na záchod. Nějak špatně to splachuje a já jsem na tohle hrozná. A ještě ta sprcha k tomu, skoro jsem se hned po příjezdu obrátila a jela zpátky :) Jinak jsem si všimla, hned ty první dny, že tady se moc neřeší, kdy se jí a jak. Že je ten malej zasranej, promiňte mi to slovo, od hlavy až k patě, to bych pochopila jsou mu dva, i když nedokážu si představit, že by to někdo v ČR nechal být, ale že i ty tři (8, 8, 6) neumí jíst jako lidi, to na mě bylo moc. Je to nechutný. Jestli něco nesnáším tak to, když je dítě špinavý. Nikoho to tady evidentně netankuje, jen mě. Křičící Ani si nemyjí ruce, takže je všechno komplet špinavý jako oni. Prostě hnus.
Bála jsem se, aby to nebylo žádný malý letadlo, ale nakonec to bylo ok. Smějící se I když celou dobu mě bolela hlava jako svišť.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama