Odejít, neodejít

30. dubna 2012 v 15:03 |  Au-pair

Druhý týden

Celý týden jsem si připadala jako ve cvokhausu. Nic se nedělo a přitom toho bylo tolik. Každou druhou hodinu jsem si říkala, že to prostě zabalím a pojedu domů, nebo alespoň najdu jinou rodinu. A dneska mě vlastně nepadlo, že tohle dělat nechci. A stalo se to čeho jsem se nejvíc bála. Všichni mi říkali, že když se něčím zabavím, přijdu na jiný myšlenky a už to nikdy nebudu muset řešit. Nikdy se to nevrátí. No zpráva pro všechny - VRÁTILO SE TO.
Pondělí
....uteklo ani nevím jak. Ráno proběhlo celkem v klidu, odpoledne taky a večer, no ten nestojí za řeč.

Úterý
....celý den jsem si myslela, že je pondělí. Když jsem konečně přišla na to, že není a uvěřila jsem tomu, měla jsem hroznou radost. Už jen tři dny a budu mít volno. :) Nemohla jsem se dočkat až se konečně pořádně vyspím.

Středa
....vyřídila jsem si věci do školy a teď už jen čekám až se ozvou, jestli vůbec. Nemůžu se dočkat až budu zase chodit do školy. Chybí mi to. Pohádala jsem se s našima na skypu. Vřele doporučuju. Skoro celý den jsem probrečela. Bylo mi hrozně. Když jsem ráno vstávala, všude byl zase hroznej bordel. V kuchyni to vypadalo jako po výbuchu. Samozřejmě to zbylo na mě, abych to uklidila. Pak jsem ještě musela přebalit malýho, to jsem myslela, že se pozvracím. Pak mi došlo, že je pětadvacátýho a všechno bylo jasný. Takže už jsem věděla proč je mi tak mizerně, ale tohle zjistění nepomohlo k tomu, aby mi bylo líp, i kdyby jen o trochu. Celý den jsem měla mizernou náladu a poznali to hlavně děti. Neměla jsem náladu na to řešit jejich spory a hledat jejich oblečení.

Čtvrtek
....bylo mi líp, ale pořád to nebylo ono. Pomohl mi brácha, vždycky pro mě znamenal velkou oporu, ale tady je to ještě mnohem víc. Začalo mi docházet, že je čt a ještě den a budu mít volno. To trochu pomohlo :) Jinak se nic nezměnilo, pořád se mi chtělo vypadnout. Děti byly pořád stejný hajzlící.

Pátek
....konečně!!!!! Ráno proběhlo v klidu. Je docela těžký s nikým celý den nepromluvit. Host rodiče se mnou skoro vůbec nemluví, že se mnou nemluví on, je možná dobře, pořád to vypadá, že se mi dost vyhýbá, ale ona mi neřekne skoro nic. tak mě napadlo, možná jen neví jak mi říct, abych se sbalila a vypadla. Usnadnila by mi to. :) Chystám se jí zeptat jestli je spokojená, protože já nejsem. Jsem rozhodnutá říct jí, že si má najít jinou aupair. Pak dorazila z práce a měla tak dobrou náladu, že jsem jí to nemohla zkazit. Mám pocit, že se tady moje angličtina zlepšit nemůže. Musím pryč. Začínám hledat novou rodinu, ale nejsem úplně rozhodnutá odejít. Jinde by to mohlo být mnohem horší.

Sobota
....KONEČNĚ VOLNO!!!! Vstávala jsem až v 9. Nikam jsem nepospíchala. Nechtělo se mi. Vykoupala jsem se, připravila se a vyrazila do Nottinghamu. No, byla to sranda. Stála jsem na zastávce, ale vůbec mi nedošlo, i když jsem to kdysi někde četla, že musím na řidiče mávnout, aby mi zastavil, takže kolem mě jen tak projel a já musela čekat na další bus. Jezdí každých 12 minut. Nakonec jsem nastoupila, zaplatila tři libry a vezla jsem do města. Za 45 minut už jsem vystupovala na Victoria bus station a hurá do Victoria centre, což je rádoby nákupní centrum. Kam se na nás hrabou. Jestli tohle bylo nákupní centrum.... Courala jsem po městě a nakupovala. Koupila jsem si triko v Disney store v jedno taky Calvin Klein :) nemohla jsem odolat, vlezla jsem do krámu a ono na mě křičelo. :) Koupila jsem si foťák, s sebou jsem si totiž žádný nepřivezla. Podívala jsem se do Primarku a do T.K.Maxx a PC world. Pak se mrkla do Broadsmarsh - tohle má být nákupní centrum? Bylo to ještě horší než Victoria centre :) Ale i tak jsem si den užila, mohla jsem vypadnout a celý den myslet jen na sebe. Mohlo to být ještě o něco lepší, kdybych nebyla sama. Musím si tady někoho najít, jestli tady chci zůstat.

Neděle
....myslela jsem na to, že zítra zase musím vstávat a celý týden je přede mnou. Ale myslela jsem na to jen trošku, mnohem víc jsem se snažila na to nemyslet. Takže jsem většinu dne strávila u sebe v pokoji, spaním, koukáním na filmy, úklidem, čtením a hledáním kina kam se chystám přístí týden.

No, celý můj týden byl stejně nesmyslný jako tenhle článek, takže teď už máte představu. Jestli se chystáte jako aupair, kamkoli, pořádně si to rozmyslete. :)

Proč, když něco člověk moc chce, musí to stát tolik úsilí? Chtěla bych, aby šla alespoň jedna věc v mém životě jednoduše.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama