Vampires Suck

5. ledna 2012 v 21:59 |  recenze

Říkali si o to a je to tady....

Už delší dobu bylo jasné, že něco takového jako Twilight sága, si přímo říkalo o svou vlastní parodii.

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Hrají: Jenn Proske, Matt Lanter, Ken Jeong, Arielle Kebbel, Charlie Weber, Diedrich Bader
USA 2010

Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)Ano, je to tady. A je to sranda. Pokud jste teda viděli Stmívání a Nový měsíc, taky pokud znáte Gossip Girl a The Vampire Diaries. Neříkám, že je to dokonalé, ale na zabití času a na trochu pobavení je to dobrý. První půlka je rozhodně mnohem lepší než ta druhá, ale dá se to zvládnout celý.
Třeba když si "jako Bella" přiveze kaktus, který je větší než její hlava, nebo když se "jako Jacob" promění v čivavu. Black Eyed Peas i "jako Edward" pobaví.
Neříkám, že to nemá i trapný scény, protože má, ale není to úplně ztracený čas, protože se aspoň párkrát zasměje i ten největší vocas.
A je tam pár scén, které asi chápou jen tvůrci, ale no tak, lidi, tohle má být sranda, nemá to být bráno vážně, je to jen dělání si legrace z něčeho co se poslední dobou skloňuje úplně všude. Co dostalo celý svět jako Harry Potter.


A hlavní postavy "jako Edward" a "jako Bella" mají zmáknutý svoje předlohy. "jako Bella si pořád dává vlasy za ucho a "jako Edward má zas ty jeho pohledy. :)
I když Carlisle, Alice a Jasper jsou docela odporní, Bella, Edward, Victoria, Jacob, Laurent se víc než povedli.
Nechápu proč jsou lidi, který nedokážou brát parodii jen jako parodii a musí z toho dělat bůhvíco.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama