Leden 2012

První nabídky

8. ledna 2012 v 22:50 Au-pair

První rodina z Canady

Po tom, co jsem po milionté upravila profil a odeslal asi šest žádostí rodinám, které se mi nejvíc líbily jsem jen čekala a začala si myslet, že to nemůže vyjít. A pak? Pak se ozvala rodina z Canady a všechno to začalo.

Vampires Suck

5. ledna 2012 v 21:59 recenze

Říkali si o to a je to tady....

Už delší dobu bylo jasné, že něco takového jako Twilight sága, si přímo říkalo o svou vlastní parodii.

Režie: Jason Friedberg, Aaron Seltzer
Hrají: Jenn Proske, Matt Lanter, Ken Jeong, Arielle Kebbel, Charlie Weber, Diedrich Bader
USA 2010

Zakousněte se do neskutečně legrační parodie TUPÍŘI v prodloužené SKOUSNUTELNÉ verzi, která servíruje ještě větší porci nestydatého humoru a krvavě dobré legrace! Zakřiknutá Becca právě začala studovat na střední škole a už o ni usilují dva nadpřirození nápadníci: náladový upír a nesmírně zarostlý vlkodlak. Geniální autoři filmu Scary Movie uvádí komedii, u které se ani chvíli neubráníte salvám smíchu! V jedné z vedlejších rolí se představuje Ken Jeong (Pařba ve Vegas). (oficiální text distributora)

Zdá se to beznadějné

5. ledna 2012 v 20:35 Au-pair

Vybírání rodin se nekoná....

....protože se ještě nikdo neozval, vím, je to teprve dva a půl dne ale přijde mi to jako věčnost a mám pocit, že to nemůže fungovat. Reagovala jsem asi na 6 rodin a jediné co přišlo byla odmítavá odpověď. Člověk si připadá divně, když mu někdo napíše že nemá zájem. Je to horší než když vás odmítnou na pohovoru. Tohle mi přijde nějak víc osobní. Dám tomu ještě týden a pak překopám profil a uvidím.

Cesta za lepším životem

3. ledna 2012 v 19:56 články

Všichni ho chceme!

"Není žádný zaručený recept jak ho dosáhnout, jedno je ale jasné, sám od sebe se lepší život neobjeví. Nejsme Forrest Gump."


Pro každého z nás to znamená něco jiného - LEPŠÍ ŽIVOT. Pokud jste nemocní, je pro vás lepším životem, život bez nemoci, když nemáte rodinu, pak je to život s ní a někomu možná stačí jen drobnosti. Ráno se probudit, aby se děti vrátily ze školy v pořádku, zvládnout zkoušku, zvládnout jít mezi lidi, odpustit. Překonat strach, překonat sám sebe.
Pro mě to znamená nečekat na nic, žít dnes a užívat dokud to jde.
Lidská rasa už je taková. Jdeme si za tím co chceme (alespoň většina), mnozí z nás jdou přes mrtvoly, chceme to co nemáme. Dosáhneme všeho, abychom nakonec zjistili, že stejně nejsme spokojeni. Možná je to jen způsob jak nám ukázat, že cílem je cesta.


Anglie, Austrálie, Kanada vs. USA

3. ledna 2012 v 13:38 Au-pair

Rozhodnutí

Trvalo to dlouho a stálo to mnoho, ale konečně jsem se rozhodla. "Už žádné jestli najdu práci - nepojedu", nebo "když chvíli počkám něco se změní...." NE, nic z toho už se konat nebude, začínám žít a přestávám myslet na to co by kdyby.... Jednoduše to vyzkouším a buď se povede a já přijedu zpátky s mnohem lepší angličtinou a pár zkušenostmi navíc nebo se vrátím jako spráskaný pes - jedno je jisté, když to nezkusím nikdy to nezjistím.