Amorův úlet

14. prosince 2011 v 1:31 |  recenze

Jason Biggs a tentokrát bez jablečného koláče

Režie: Michael Ian Black
Hrají: Jason Biggs, Isla Fisher, Michael Weston, Edward Herrmann, Margo Martindale
USA 2006
Anderson (Jason Biggs) si koupí lesklý červený kalhotky, na záda si hodí křídla, luk a šíp, břicho si nechá
naolejovat od kamaráda a takhle vyzbrojen se chystá požádat svou dívku o ruku. Odrecituje jí básničku, kterou pro ni složil a když už to vypadá, že ona s nadšením vykřikne ANO skácí se v bolestech na zem a umře (bohužel si zapomněla vzít svoje léky, zrovna ji totiž okouzloval číšník). Smůla no.


Když věrný kamarád bere Andersona na jídlo a snaží se ho přesvědčit, aby začal zase žít, nenapadne ho nic jinýho než požádat o ruku servírku, která zrovna přišla pro další objednávku k jejich stolu se špagetou ve vlasech. Čekala jsem, že po něm hodí tužku, nebo mu ji rovnou bodne do oka, ale ona, světe div se, řekne ano, což roztáčí bláznivý kolotoč.
Edward Herrmann (otec ženicha), kterému už nikdo neodpáře Richarda Gilmora z Gilmorových děvčat (teda alespoň ne u mně v hlavě) se mi sem nějak nehodí, možná proto, že jsem ho sedm let sledovala jako autoritu, důjstojného dědečka a tady se autorita ztrácí. Tedy jestli se dá ztratit něco co vůbec nebylo.
Abych to jen nehanila, tak plus dávám za otce nevěsty, drsnýho vězně, jeho seznam věcí za které má být vděčný a za soundtrack.
Vlastně to není až tak hrozný, na den, kdy se tak moc nudíte, že by vám nevadilo nechat se přejet autobusem, sem tam se najde i něco k zasmání. Pár vtipných scén a celkem originální téma, jen trošku nešťastně provedené. Ale jít na to do kina je velmi nešťastná volba. Já osobně bych litovala peněz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Viděl/a jsem...

Sranda 90% (9)
Hrůza 0% (0)
Viděl/a jsem horší 10% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama