Mejdan, golf a cvokař

17. října 2011 v 21:52 |  články

Obyčejný život

DIARY
Děje se toho moc, takže se nenudím. Ráda bych se nudila, nic by mě netrápilo, nemyslela bych na nic důležitýho a jen si užívala....

Trochu se to rozhýbalo. Zbývá jen 13 dní, než se budu muset rozhodnout jestli opravdu pojedu, nebo se pustím do obyčejného života. Což, jak se ukázalo nebude vůbec jednoduché. Pohovory jsou snad horší a horší. Kamarádi se rozdělili na dva tábory - jedni říkají, že se nemám rozmýšlet a jet a druzí, že už jsem se navyváděla dost. V překladu to znamená, že bych měla dodělat vejšku a najít si přiměřenou práci, manžela a postarat se, aby lidstvo nevyhynulo. Nedochází jim, že tohle prostě není pro mně. Když se mně cvokař zeptal, kde se vidím za deset let rozhodně jsem mu neřekla, že sedím u krbu s manželem a kolem se motají nejmíň čtyři naše dětičky vypadající jako andílci. Jde mi hlavně o jednu konkrétní kamarádku, která nechápe, že v tom nevidím smysl života. Netoužím po tom, abych si našla jednoho chlapa a nejpozději ve středu přemýšlela co budu vařit o víkend, aby mi chudáček neumřel hlady. Myslím, že tyhle úvahy jsou naprosto zbytečné, až dostaneme hlad tak to budeme řešit. Nechápu kam se poděly ty její plány, najednou je z ní jenom "holka".Její plány šly stranou, aby mohla žít s ním. Neříkám, že je špatné mít děti a jednoho chlapa, ALE NIC SE NEMÁ PŘEHÁNĚT.... jen si myslím, že když má člověk dlouhodobý vztah nemusí sám sebe zasunout někam hodně hluboko a řídit se někým jiným. Jakoby jí někdo udělal lobotomii. Zvláštní, že stejná osoba měla tolik plánů, snů a vzdá se jich jen tak lusknutím prstů. Navíc mám pocit, že ten "její vyvolený" po ní ani nechce, aby se všeho vzdávala kvůli němu, rád by, aby občas vyrazila někam jen tak na dámskou jízdu. Možná si za to ženský můžou vlastní vinou - jakmile mají chlapa mají pocit, že se o něj musí starat. Copak v dnešní době existuje chlap mající pocit, že ženská patří jen k plotně? Jestli ano, měly bysme ho posadit na vor a poslat na moře. Ta kamarádka nechápe, že nesdílím stejné ideály - svatba, hypotéka, děti. V nejlepším případě v tomhle pořadí. Kam se poděla ta holka, která měla pocit, že dokáže všechno co si usmyslí? Ne že bych nikdy nemyslela na to, že se vdám, i když ty děti tam asi nebyly nikdy, mohl za to on. Ale teď, co je pryč mi přijde, že to jednoduše není na pořadu dne. Nebylo by to správné.
V pátek je mejdan. Narozeninová oslava. A ve čtvrtek jsem domluvená na jednu menší sešlost s kamarádkou - kafe a přespání, pro připomenutí starých časů - a v pátek ráno vyrazím rovnou na ten zmíněný mejdan. Bude to velký, narozeniny má Patrick, ten nikdy nedělá nic jen napůl. Zvlášť teď - 30 je ten nejlepší věk, protože "Pochybuju, že na tom budu někdy ještě líp, než teď" to jsou jeho slova. Viděli jste videoklip Robbieho Williamse Come Undone? Tak to vypadá na všech mejdanech, který má Patrick na svědomí. Jen tam není tolik zvířat. Díky bohu.
Pravidelné sezení u cvokaře dopadlo líp, než jsem čekala. Nebudu už chodit každý týden, ale jen jednou za 14 dní. Nemám tušení jestli je to proto, že se to zlepšuje, nebo proto, došel k závěru, že marnit čas snahou o mojí nápravu je zcela zbytečná práce.
Zavřeli naše oblíbené kurty kvůli rekonstrukci, takže jsme vyrazili na golf. Byla to velká zábava. Příště sem možná hodím fotky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 6:05 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama